Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Maciej Malicki ()
Liczba odpowiedzi: 16

Sygnalizuję prośbę o przesunięcie terminu oddawania drugiej pracowni. Sądzę, że zgodzi się z nią wiele innych studentów.
Powody opiszę poniżej:

  1. Okres rozwiązywania zadań jest za krótki. Czas zajmuje już przeczytanie samej treści zadania, a czytelnik jest też odsyłany do innej literatury. Pracownia wygląda na zajmującą, w optymistycznym wypadku, co najmniej cały dzień pracy.
  2. Wiele osób nie jest w stanie poświęcić żadnego czasu w obecnym terminie na rozwiązywanie tej pracowni ze względu na to, że są to dni świąteczne. Dla pozostałej części będzie to czas na nadrabianie zaległości lub przegląd zagadnień ze wszystkich przedmiotów.

Uczciwym terminem, zawierającym pełny nieświąteczny weekend, mógłby być 13 maja. Prawdopodobnie powinno Państwu, jako dydaktykom, zależeć na tym, aby każdy wykonał tę pracownię.

Nie chcę być zbyt „roszczeniowy", ale ponadto uważam, że powinni Państwo wysłać powiadomienie e–mailowe o ogłoszeniu treści pracowni. Ciągłe przeglądanie SKOS–u jest czasochłonne, jeśli brać pod uwagę dużą liczbę przedmiotów, i zasadniczo nie należy do obowiązków studenta (w przeciwieństwie do obserwowania nadchodzącej poczty).

Z poważaniem,
Maciej Malicki

W odpowiedzi na Maciej Malicki

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Maksymilian Czudziak ()

Zgadzam się, bomby zajęły mi dość dużo czasu. Dlatego śmiem podejrzewać, że to zadanie nie będzie znacznie mniej czasochłonne i dobrze by było mieć na nie więcej czasu. 

W odpowiedzi na Maciej Malicki

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Kamil Michalak ()

Popieram przesunięcie terminu. Proszę wziąć pod uwagę, że niektórzy mogli gdzieś wyjechać na majówkę i nawet nie mają przy sobie komputera, żeby zrobić tę pracownię na czas.

W odpowiedzi na Maciej Malicki

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Mateusz Zając ()

Również jestem za przedłużeniem terminu pracowni. Jest zwyczajnie za mało czasu na wykonanie zadań. Dodatkowo, teraz jest majówka. Dużo osób wyjeżdża i po prostu odpoczywa.

W odpowiedzi na Mateusz Zając

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Anna Dąbrowska ()

Również dołączam do prośby kolegi, jestem na wyjeździe z rodziną i wykonanie pracowni do 7 maja będzie dla mnie szczególnie trudnym wyzwaniem.

W odpowiedzi na Anna Dąbrowska

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Igor Malgrab ()

Dołączam się do prośby kolegów i koleżanek. Podany wyżej termin o wiele bardziej by mi odpowiadał.

W odpowiedzi na Maciej Malicki

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Bohdan Shcherbak ()

Dołączam do próśb kolegów i koleżanek. 13 maja były najbardziej odpowiednim terminem. Ja na przykład nie odpoczywałem w czasie tej majówki, ale w żaden sposób nie poradzę sobie zdążyć zrobić tę pracownię do 7 maja.

W odpowiedzi na Maciej Malicki

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Jakub Remiszewski ()

Zdecydowanie dołączam się do próśb kolegów i koleżanek, uważam że są jak najbardziej uzasadnione. 

W odpowiedzi na Maciej Malicki

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Konrad Kasprzyk ()

Uważam również, że przesunięcie terminu, pozwoli zaliczyć tę pracownię większej ilości osób.

W odpowiedzi na Maciej Malicki

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Michał Wuczyński ()

Dołączam się do prośby kolegów o przesunięcie terminu, przez ostatnie dni nie miałem dostępu do internetu i nie miałem możliwości rozwiązania zadania, zapewne podobnie jak niejeden inny student

W odpowiedzi na Maciej Malicki

Odp: Pracownia: «Atak hakerski (cz.1)» – termin oddawania

Napisane przez: Krystian Bacławski ()

Przychylam się do Waszej prośby.

Termin oddawania części pierwszej ataku hakerskiego został przedłużony do końca niedzieli 12 maja 2019.