Zasady przeprowadzenia egzaminu poprawkowego
Egzamin poprawkowy przeprowadzony będzie online, 08.09.2021, w godzinach 10-13. Egzamin ten mogą pisać osoby, które nie pisały egzaminu w I terminie (jeśli powód był uzasadniony — proszę o niezwłoczny kontakt) lub uzyskały z egzaminu w I terminie ocenę niedostateczną. Dodatkowo, w ramach tzw. dżentelmeńskiej umowy, egzamin mogą napisać osoby, które z egzaminu w I terminie dostały ocenę przynajmniej 3, ale gorszą od oceny z ćwiczeń o przynajmniej 1. W tym ostatnim przypadku wpiszę ocenę, którą uzyskały na egzaminie poprawkowym (nawet jeśli jest to ocena gorsza), chyba że jest to 2, to wtedy wpiszę 3.
Pozostałe zasady przeprowadzenia egzaminu poprawkowego są takie same, jak dla egzaminu właściwego. Tj.:
Po zakończeniu egzaminu będzie 20 minut na przesłanie rozwiązań, nie można już jednak wtedy pisać.
W czasie egzaminu do rozwiązania będzie 9 zadań, dostarczonych zarówno jako jeden plik, jak również jako pojedyncze pliki dla każdego zadania. Zadania będą dostępne w systemie SKOS od godziny 10. Zadania będę miały podobny poziom trudności, jak zadania na listach i zadania z egzaminów z ubiegłych lat (zwłaszcza z wcześniejszych lat — nie będzie części definicyjnych czy pytań wprost o sformułowanie twierdzeń) czy też egzamin w I terminie.
Przebieg egzaminu będzie nagrywany.
Uczestnik egzaminu w czasie egzaminu brał będzie udział w spotkaniu na platformie MS Teams (kanał ogólny). Należy mieć włączoną kamerę, z której widzieć będzie uczestnika (głowa, ręce, itp.).
Każde rozwiązanie zadania należy składać osobno w odpowiednim miejscu na platformie SKOS, jako zdjęcie lub skan pracy, napisane na tablecie itp. Nie może to być rozwiązanie złożone w latexu itp.
Nie wolno korzystać z kalkulatorów, notatek itp.
Obowiązuje materiał z list i najważniejsze informacje z wykładu, nawet jeśli nie pojawiły się na ćwiczeniach.